Monday 03 Jan 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

Basic MMA

MMA Fundamentals Week 0
All round

Mack Promanee

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Intro No-Gi

Intro No-Gi Class Week 10
Closed Guard on top

Oskar Vedsted-Jakobsen

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 11
Bread cutter

Eivind Bjørås

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Tuesday 04 Jan 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

18:45-20:00

Hatha Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Vincent Ringgaard Christoffersen
Martin Sedolf

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Vincent Ringgaard Christoffersen
Martin Sedolf

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Joachim Christensen

16:00-17:00

No-Gi

Marcus Dahl Rasmussen

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 7
Back control and submission

Adrian Ovidiu Cotoara

18:00-19:00

BJJ

Anders Rosendal

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

Øvede Kickboxing

Joachim Christensen

18:30-19:30

Basic Kickboxing

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 11
Bread cutter

Laurits Tielbo

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Anders Rosendal

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

18:00-19:00

Open Gym

Wednesday 05 Jan 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

BJJ Øvede

Adrian Ovidiu Cotoara

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Joachim Christensen

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Farshad Setarkesh

17:00-18:00

Basic MMA

MMA Fundamentals Week 0
All round

Nick Barnø

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Intro No-Gi

Intro No-Gi Class Week 10
Closed Guard on top

Oskar Vedsted-Jakobsen

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 11
Bread cutter

Eivind Bjørås

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Thursday 06 Jan 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

18:45-20:00

Blid Hatha yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Vincent Ringgaard Christoffersen
Martin Sedolf

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

Øvede Kickboksning

Joachim Christensen

18:30-19:30

Basic Kickboxing

Benjamín Poggi

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 7
Back control and submission

Oskar Vedsted-Jakobsen
Ulver Christensen

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Martin Prassé

18:00-19:00

Open Gym

Friday 07 Jan 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 11
Bread cutter

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Chi On Frank Liu

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

MMA Fundamentals Week 0
All round

Mack Promanee

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

14:45-18:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

17:00-18:00

Open Gym

Saturday 08 Jan 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Konkurrence holdet BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

11:00-12:30

Kickboksning Kampholdet (Kun efter aftale)

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-12:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Sunday 09 Jan 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

12:00-13:30

Hatha Yoga Workshop X Vincent Ringgaard

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-11:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

WOD

Mads Albert Bergmann