Monday 06 Sep 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Farshad Setarkesh

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 6
Attacks from side control

Samuel Ilnicki
Mindaugas Kuciauskas

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals BJJ Mount Week 6
Underhand and overhand combo and peeling the hands

Adrian Ovidiu Cotoara

09:00-10:15

No-Gi

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Intro No-Gi

Intro No-Gi Class Week 4
Attacks from mount. Americana and side choke

Mads Albert Bergmann

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 6
Escape fra mount

Nick Barnø

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
Clinch på væggen

Nick Barnø

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals BJJ Mount Week 6
Underhand and overhand combo and peeling the hands

Eivind Bjørås

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Tuesday 07 Sep 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Farshad Setarkesh
Marcus Rachmanski
Martin Sedolf

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Martin Sedolf
Saifdin EL Khatib

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Shimon Mochizuki
Nikolai Koubti

16:00-17:00

No-Gi

Marcus Dahl Rasmussen

17:00-18:00

U.17 år BJJ

Mads Albert Bergmann

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic Kickboxing

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals BJJ Mount Week 6
Underhand and overhand combo and peeling the hands

Laurits Tielbo

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 1
Umpa Escape from mount.

Noor Jady
Adrian Ovidiu Cotoara

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Mads Albert Bergmann

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

18:00-19:00

Open Gym

Wednesday 08 Sep 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 6
Attacks from side control

Christian Körner
Mindaugas Kuciauskas

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

Intro No-Gi

Intro No-Gi Class Week 4
Attacks from mount. Americana and side choke

Mads Albert Bergmann

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 6
Escape fra mount

Joachim Christensen

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
Clinch på væggen

Frederik Strauss

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals BJJ Mount Week 6
Underhand and overhand combo and peeling the hands

Mads Albert Bergmann

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Thursday 09 Sep 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Farshad Setarkesh
Marcus Rachmanski
Martin Sedolf

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Martin Sedolf
Marcus Rachmanski
Saifdin EL Khatib

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 1
Umpa Escape from mount.

Oskar Vedsted-Jakobsen
Mindaugas Kuciauskas

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Martin Prassé

18:00-19:00

Open Gym

Friday 10 Sep 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals BJJ Mount Week 6
Underhand and overhand combo and peeling the hands

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Shimon Mochizuki
Nikolai Koubti

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Chi On Frank Liu

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Nick Barnø

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

14:45-18:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

17:00-18:00

Open Gym

Saturday 11 Sep 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Konkurrence holdet BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-12:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Sunday 12 Sep 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-11:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

WOD

Mads Albert Bergmann