Monday 10 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

17:00-18:00

Fitness Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Nikolai Koubti

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører
Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Funktionel Styrketræning

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

WOD Begynder

Ronny Christensen

Tuesday 11 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Marcus Rachmanski
Joachim Christensen

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Martin Sedolf
Marcus Rachmanski
Saifdin EL Khatib

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Shimon Mochizuki
Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører
Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:30-08:30

Basic styrkehold

Noor Jady

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

18:00-19:00

Open Gym

Wednesday 12 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

17:00-18:00

Fitness Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører
Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Funktionel Styrketræning

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

WOD

Ronny Christensen

Thursday 13 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Farshad Setarkesh
Marcus Rachmanski

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Martin Sedolf
Marcus Rachmanski
Saifdin EL Khatib

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører
Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Friday 14 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Fitness Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Shimon Mochizuki
Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører
Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

07:30-08:30

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

15:00-16:00

Basic styrkehold

Noor Jady

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

Saturday 15 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Mobility hold Workshop med Nicklas Kreutzfeldt

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører
Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Sunday 16 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører
Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Funktionel Styrketræning

Mads Albert Bergmann