Monday 12 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Samuel Ilnicki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 8
Straight Jacket System Cross grips

Adrian Ovidiu Cotoara

09:00-10:15

No-Gi

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 8
Pummeling til Takedown

Mack Promanee

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Mack Promanee

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

06:45-11:30

Receptionen

Sabine Marie Huus

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Tuesday 13 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Marcus Dahl Rasmussen

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic Kickboxing

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Adrian Ovidiu Cotoara

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

07:45-11:30

Receptionen

Alexander Naumov

15:30-20:00

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

18:00-19:00

Open Gym

Wednesday 14 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Mindaugas Kuciauskas

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 8
Pummeling til Takedown

Mack Promanee

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Mack Promanee

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

07:45-11:30

Receptionen

Sabine Marie Huus

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Thursday 15 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Shimon Mochizuki

18:00-19:30

BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Ulver Christensen

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

07:45-11:30

Receptionen

Sabine Marie Huus

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Friday 16 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 8
Straight Jacket System Cross grips

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Joachim Christensen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

06:45-11:30

Receptionen

Alexander Naumov

15:30-18:30

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

17:00-18:00

Open Gym

Saturday 17 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-12:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Sunday 18 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

BJJ

Joachim Christensen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-12:00

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører