Monday 18 Oct 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

BJJ Øvede

Anders Rosendal

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Samuel Ilnicki
Victoria Blom Hanssen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 1
4 different ways to have your hands in side control

Adrian Ovidiu Cotoara

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Mads Albert Bergmann

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Intro No-Gi

Intro No-Gi Class Week 10
Closed Guard on top

Mads Albert Bergmann

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 2
Intro til stående

Mack Promanee

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
Clinch på væggen

Mack Promanee

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 1
4 different ways to have your hands in side control

Eivind Bjørås

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Tuesday 19 Oct 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Mads Albert Bergmann

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Joachim Christensen

16:00-17:00

No-Gi

Marcus Dahl Rasmussen

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic Kickboxing

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 1
4 different ways to have your hands in side control

Laurits Tielbo

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 7
Back control and submission

Noor Jady
Adrian Ovidiu Cotoara

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Mads Albert Bergmann

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

18:00-19:00

Open Gym

Wednesday 20 Oct 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

BJJ Øvede

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Christian Körner
Mindaugas Kuciauskas

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Joachim Christensen

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Intro No-Gi

Intro No-Gi Class Week 10
Closed Guard on top

Mads Albert Bergmann

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 2
Intro til stående

Nick Barnø

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
Clinch på væggen

Nick Barnø

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 1
4 different ways to have your hands in side control

Mads Albert Bergmann

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Thursday 21 Oct 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Joachim Christensen

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Ziggy Micheelsen

18:00-19:30

BJJ

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 7
Back control and submission

Oskar Vedsted-Jakobsen
Ulver Christensen

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Martin Prassé

18:00-19:00

Open Gym

Friday 22 Oct 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Side Control Week 1
4 different ways to have your hands in side control

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Joachim Christensen

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Joachim Christensen

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Chi On Frank Liu

17:00-18:00

BJJ

Joachim Christensen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
Clinch på væggen

Nick Barnø

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

14:45-18:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

17:00-18:00

Open Gym

Saturday 23 Oct 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-12:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Sunday 24 Oct 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-11:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

WOD

Mads Albert Bergmann