Monday 31 May 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Samuel Ilnicki
Oskar Vedsted-Jakobsen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Adrian Ovidiu Cotoara

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 2
Intro til stående

Mack Promanee

17:00-18:00

Kickboksning

Nikolai Koubti

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Chi On Frank Liu

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Mack Promanee

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Eivind Bjørås

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Funktionel Styrketræning

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Tuesday 01 Jun 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Farshad Setarkesh

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Martin Sedolf
Saifdin EL Khatib

18:00-19:00

Junior BJJ

Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Shimon Mochizuki
Nikolai Koubti

16:00-17:00

Submission Wrestling

Marcus Dahl Rasmussen

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic Kickboxing

Joachim Christensen

18:00-19:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Laurits Tielbo

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Noor Jady
Adrian Ovidiu Cotoara

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-11:30

Receptionen

Alexander Naumov

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

18:00-19:00

Open Gym

Wednesday 02 Jun 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Mobility hold

Nicklas Kreutzfeldt

18:00-19:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Christian Körner
Mindaugas Kuciauskas

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Adrian Ovidiu Cotoara

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 2
Intro til stående

Nick Barnø

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Eivind Bjørås

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Chi On Frank Liu

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Nick Barnø

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Funktionel Styrketræning

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Thursday 03 Jun 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Farshad Setarkesh
Marcus Rachmanski

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Martin Sedolf
Marcus Rachmanski
Farshad Setarkesh

18:00-19:00

Junior BJJ

Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Submission Wrestling

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

SW Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Ulver Christensen
Mindaugas Kuciauskas

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Martin Prassé

18:00-19:00

Open Gym

Friday 04 Jun 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Boksning

Ronny Christensen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

10:15-11:15

Elite MMA Ground Game

Shimon Mochizuki
Nikolai Koubti

16:00-17:00

Submission Wrestling

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ

Louis Glismann

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 2
Alignment problem

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Mack Promanee

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

06:15-11:30

Receptionen

Alexander Naumov

14:45-18:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

07:30-08:30

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

17:00-18:00

Open Gym

Saturday 05 Jun 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Konkurrence holdet BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-12:30

Receptionen

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

Sunday 06 Jun 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

BJJ

Igor Magdelinic

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-11:30

Receptionen

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Funktionel Styrketræning

Mads Albert Bergmann