Sæt datoen i kalenderen! Søndag den 25. juni fra kl. 11.30 til 12.30 afholder vi en sommerfest for alle klubbens børn! 🎈🌴 Den perfekte måde at fejre afslutningen på sæsonen og kickstarte en fantastisk sommerferie for alle klubbens talentfulde børn, lige fra tumleholdet til juniorhold og børn af klubbens medlemmer.

🎉 Vores dynamiske duo af instruktører fra børneholdet, Vincent og Signe, organisere en række spændende spil og aktiviteter. Gør dig klar til en sjov dag i det grønne fællesområde ved fitnessstativet uden foran klubben! 🤸 🏓 Hvor vi også vil nyde en is i solen🍦

📚 Selvom sommerferien er lige om hjørnet, så fortvivl ikke! Børneholdene genoptager deres aktiviteter efter pausen. Vi starter alle børneholdene op i uge 33. Hvor vi glæder os til at se deres fortsatte udvikling på måtterne og træning frem mod nye stævner 🥋🌟

Tag jeres venner under armen, lad os hygge os i solen og ønske god sommerferie! ☀️🎉