Hold

Monday 03 Oct 2022


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

19:00-20:00

No-Gi

William Tregat

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Open Guard Top Week 15
Spider and Lasso

Katla Hrund Björnsdóttir

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

William Tregat

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Open Guard Top Week 15
Spider and Lasso

Christian Körner

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Mack Promanee

17:00-18:00

Kickboksning

Sherwan Hanid Khalil

18:00-19:00

Kickboksning Kvinde holdet

Sally Mathilde Berg

19:00-20:00

Kickboksning

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA - Clinch/Wall Wrestling

Mack Promanee

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Samuel Ilnicki

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

WOD

Omar Abachri

Tuesday 04 Oct 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Motions boksehold

Laurits Tielbo

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen
Marcus Rachmanski

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Vincent Ringgaard Christoffersen

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Frej Nielsen

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 4
Attacks from mount. Americana and Armbar

Ulver Christensen
Katla Hrund Björnsdóttir

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

Øvede Kickboxing

Bruce Ali

18:30-19:30

Basic Kickboxing

Sherwan Hanid Khalil

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Open Guard Top Week 15
Spider and Lasso

Laurits Tielbo

17:00-18:00

U.17 år BJJ

Mads Albert Bergmann

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

William Tregat

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Mads Albert Bergmann

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

Wednesday 05 Oct 2022


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Mads Albert Bergmann

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

MMA - All Round

Nick Barnø

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Open Guard Top Week 15
Spider and Lasso

Mads Albert Bergmann

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Nick Barnø

17:00-18:00

Kickboksning

Joachim Christensen

18:00-19:00

Kickboksning Øvede

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Christian Körner
Mindaugas Kuciauskas

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

WOD

Alberte Scheuer

Thursday 06 Oct 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Motions boksehold

Laurits Tielbo

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen
Marcus Rachmanski

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Vincent Ringgaard Christoffersen
Marcus Rachmanski

18:00-19:00

Junior BJJ

Mathias Ejby Djurhuus
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

17:00-18:30

Øvede Kickboksning

Sherwan Hanid Khalil

18:30-19:30

Basic Kickboxing

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 4
Attacks from mount. Americana and Armbar

Katla Hrund Björnsdóttir
Samuel Ilnicki

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Mads Albert Bergmann

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Martin Prassé

Friday 07 Oct 2022


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Open Guard Top Week 15
Spider and Lasso

Katla Hrund Björnsdóttir

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Chi On Frank Liu

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Basic Kickboxing

Sally Mathilde Berg

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Sherwan Hanid Khalil

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA - Gnp/Ground Game

Samuel Ilnicki

Receptionen

Tid Hold Instruktører

14:45-18:30

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

WOD

Mads Albert Bergmann

Saturday 08 Oct 2022


Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat

Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-12:30

Receptionen

Alexander Naumov

Sunday 09 Oct 2022


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

12:00-13:15

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-11:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

WOD

Mads Albert Bergmann