Monday 26 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 10
Open Guard from the top

Samuel Ilnicki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 10
Backtakes from turtle.

Adrian Ovidiu Cotoara

09:00-10:15

No-Gi

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Louis Glismann

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 10
Skærm op imod væggen

Mack Promanee

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Mack Promanee

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

06:45-11:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Tuesday 27 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Marcus Dahl Rasmussen

17:00-18:00

BJJ

Laurits Tielbo

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic Kickboxing

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 10
Open Guard from the top

Adrian Ovidiu Cotoara

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

07:45-11:30

Receptionen

Alexander Naumov

15:30-20:00

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

17:00-18:00

Funktionel Styrketræning

Andreas Reenberg

18:00-19:00

Open Gym

Wednesday 28 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 10
Open Guard from the top

Mindaugas Kuciauskas

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Shimon Mochizuki

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Intro MMA

Intro MMA Week 10
Skærm op imod væggen

Nick Barnø

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Nick Barnø

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

07:00-11:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

Open Gym

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

17:00-18:00

WOD

Ronny Christensen

18:00-19:00

Open Gym

Thursday 29 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 10
Open Guard from the top

Ulver Christensen

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

07:45-11:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

15:30-19:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

Open Gym

18:00-19:00

Open Gym

Friday 30 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

10:00-11:30

Børne Summer Camp 2021

12:30-14:00

Børne summer camp 2021

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Back Attack Week 10
Backtakes from turtle.

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

Open Mat

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Basic MMA

Basic MMA Week 0
MMA Ground Game

Nick Barnø

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Open Gym

17:00-18:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

06:45-11:30

Receptionen

Alexander Naumov

15:30-18:30

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Gym

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

12:00-13:00

Open Gym

13:00-14:00

Open Gym

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

17:00-18:00

Open Gym

Saturday 31 Jul 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:30

Børne Summer Camp 2021

12:30-14:00

Børne summer camp 2021

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat (kun for Arte Suave)

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører
Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-12:30

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Open Gym

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Sunday 01 Aug 2021


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører
Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:30

Børne Summer Camp 2021

12:30-14:00

Børne summer camp 2021

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører
Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat BJJ

Outside

Tid Hold Instruktører
Power Rack

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Gym

11:00-12:00

Open Gym

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-12:00

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører