Hold

Monday 10 Jun 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

MMA - Clinch/Wall Wrestling

Mack Promanee

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

William Tregart

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 10
Underhook Escape to Half Guard

Vincent Ringgaard Christoffersen

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frederik Petersen

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 10
Underhook Escape to Half Guard

Khalegh Alizadeh

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning

Sherwan Hanid Khalil

18:00-19:00

Kickboxing Øvede

Joachim Christensen

19:00-20:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Mack Promanee

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 9
Escape from the back

Frederik Petersen
Mikołaj Panasik

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

WOD

Morten Møgelberg Nielsen

Tuesday 11 Jun 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Motions boksehold

Laurits Tielbo

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Vincent Ringgaard Christoffersen
Tim Rasmussen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

No-Gi Fundamentals

Kamil Kmiotek

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Frej Nielsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:00

MMA - Stand up

Mack Promanee

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Alexander Naumov

20:00-21:15

Freestyle Wrestling

Hannes Heindl

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede Kickboxing

Joachim Christensen

18:30-19:30

Kickboxing Fundamentals

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 10
Underhook Escape to Half Guard

Adrian Ovidiu Cotoara

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 3
Elbow knee escape

Ulver Christensen
Katla Hrund Björnsdóttir

18:00-19:00

BJJ

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Ronny Christensen

17:00-18:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

Wednesday 12 Jun 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Ulver Christensen

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 10
Underhook Escape to Half Guard

Ulver Christensen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 10
Underhook Escape to Half Guard

Katla Hrund Björnsdóttir

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Ulver Christensen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frederik Petersen

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning Fundamentals

Sherwan Hanid Khalil

18:00-19:30

Kickboksning

Mack Promanee

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Mack Promanee

17:00-18:00

MMA - All Round

Mack Promanee

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 9
Escape from the back

Christian Körner
Mindaugas Kuciauskas

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Ronny Christensen

17:00-18:00

WOD

Alberte Scheuer

Thursday 13 Jun 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

Motions boksehold

Laurits Tielbo

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Alexander Naumov
Signe abel Kalmar

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Alexander Naumov
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Tim Rasmussen
Millad Ghobishi

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Eivind Bjørås

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Frej Nielsen

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Tim Rasmussen

18:00-19:00

BJJ

Alexander Naumov

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

17:00-18:30

Øvede Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

No-Gi +35 år

Isamu Inoue

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 10
Underhook Escape to Half Guard

Oskar Vedsted-Jakobsen

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 3
Elbow knee escape

Oskar Vedsted-Jakobsen
Isamu Inoue

18:30-19:30

Kickboxing Fundamentals

Frederik Strauss

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Ronny Christensen

17:00-18:00

WOD

Martin Prassé

Friday 14 Jun 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

Women´s Only BJJ

Katla Hrund Björnsdóttir

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 10
Underhook Escape to Half Guard

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Chi On Frank Liu

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Mack Promanee

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kickboxing Fundamentals

Sherwan Hanid Khalil

17:00-18:00

MMA - Gnp/Ground Game

Oskar Lang

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

Saturday 15 Jun 2024


Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Konkurrence holdet BJJ

Shimon Mochizuki

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Dennis Købke

Sunday 16 Jun 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Big Boys

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

BJJ Tumlehold 3-4 år

Vincent Ringgaard Christoffersen

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

WOD

Ronny Christensen