Hold

Monday 30 Jan 2023


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

MMA - Clinch/Wall Wrestling

Mack Promanee

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

William Tregat

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Takedowns & Guard pulls Week 5
Collar Drag with Movement

Katla Hrund Björnsdóttir

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Mads Albert Bergmann

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Takedowns & Guard pulls Week 5
Collar Drag with Movement

Eivind Bjørås

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Mack Promanee

17:00-18:00

Kickboksning

Sherwan Hanid Khalil

18:00-19:00

Kickboksning Kvinde holdet

Sabine Marie Huus

19:00-20:00

Kickboksning Clinch

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 4
Attacks from mount. Americana and Armbar

Vincent Ringgaard Christoffersen
Samuel Ilnicki

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

WOD

Omar Abachri

Tuesday 31 Jan 2023


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Motions boksehold

Laurits Tielbo

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar
Tim Rasmussen

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Vincent Ringgaard Christoffersen
Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Frej Nielsen

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Alexander Naumov

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

Øvede Kickboxing

Joachim Christensen

18:30-19:30

Basic Kickboxing

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Takedowns & Guard pulls Week 5
Collar Drag with Movement

Laurits Tielbo

18:00-19:30

BJJ

Anders Rosendal

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

18:00-19:00

WOD

Andreas Reenberg

Wednesday 01 Feb 2023


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

MMA - All Round

Nick Barnø

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 4
Attacks from mount. Americana and Armbar

Samuel Ilnicki
Ulver Christensen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Mads Albert Bergmann

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Nick Barnø

17:00-18:00

Basic Kickboksning

Joachim Christensen

18:00-19:30

Kickboksning

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Mads Albert Bergmann

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

WOD

Alberte Scheuer

Thursday 02 Feb 2023


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

18:15-19:15

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Vincent Ringgaard Christoffersen
Tim Rasmussen
Signe abel Kalmar

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Mads Albert Bergmann

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:30

BJJ

Frej Nielsen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

17:00-18:30

Øvede Kickboksning

Frederik Strauss

18:30-19:30

Basic Kickboxing

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Takedowns & Guard pulls Week 5
Collar Drag with Movement

Mads Albert Bergmann

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Eivind Bjørås

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-20:00

Receptionen

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Mads Albert Bergmann

17:00-18:00

WOD

Martin Prassé

Friday 03 Feb 2023


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Takedowns & Guard pulls Week 5
Collar Drag with Movement

Katla Hrund Björnsdóttir

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Joachim Christensen

17:00-18:00

BJJ

Chi On Frank Liu

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Basic Kickboxing

Sally Mathilde Berg

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Sherwan Hanid Khalil

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

MMA - Gnp/Ground Game

Samuel Ilnicki

Receptionen

Tid Hold Instruktører

15:30-19:00

Receptionen

Sabine Marie Huus

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

WOD

Alberte Scheuer

Saturday 04 Feb 2023


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Open Mat

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Konkurrence holdet No-GI

Shimon Mochizuki

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

Open Mat

Receptionen

Tid Hold Instruktører

08:45-13:00

Receptionen

Alexander Naumov

Sunday 05 Feb 2023


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

12:15-13:30

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

BJJ Tumlehold 3-4 år

Vincent Ringgaard Christoffersen

Receptionen

Tid Hold Instruktører

09:45-13:15

Receptionen

Mads Albert Bergmann

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

WOD

Mads Albert Bergmann

12:00-13:00

WOD

Min 2 registered Week 0
Or class is canceled

Mads Albert Bergmann