Hold

Monday 03 Jun 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

MMA - Clinch/Wall Wrestling

Bruce Ali

18:00-19:00

Elite MMA clinch

Nikolai Koubti

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Alexander Naumov

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 9
Underhook Side Control Escape

Katla Hrund Björnsdóttir

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frederik Petersen

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 9
Underhook Side Control Escape

Khalegh Alizadeh

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning

Sherwan Hanid Khalil

19:00-20:00

Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Bruce Ali

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Frederik Petersen
Mikołaj Panasik

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

WOD

Morten Møgelberg Nielsen

Tuesday 04 Jun 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Motions boksehold

Laurits Tielbo

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Vincent Ringgaard Christoffersen
Millad Ghobishi

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

No-Gi Fundamentals

Kamil Kmiotek

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Frej Nielsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:00

MMA - Stand up

Bruce Ali

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Alexander Naumov

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede Kickboxing

Dennis Købke

18:30-19:30

Kickboxing Fundamentals

Dennis Købke

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 9
Underhook Side Control Escape

Adrian Ovidiu Cotoara

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Ulver Christensen
Adrian Ovidiu Cotoara

18:00-19:00

BJJ

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Alberte Scheuer

17:00-18:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

18:00-19:00

WOD

Andreas Reenberg

Wednesday 05 Jun 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 9
Underhook Side Control Escape

Ulver Christensen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 9
Underhook Side Control Escape

Katla Hrund Björnsdóttir

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frederik Petersen

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning Fundamentals

Sherwan Hanid Khalil

18:00-19:30

Kickboksning

Dennis Købke

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Mack Promanee

17:00-18:00

MMA - All Round

Mack Promanee

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 8
Closed guard control and attacks

Christian Körner
Mindaugas Kuciauskas

Thursday 06 Jun 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

Motions boksehold

Laurits Tielbo

18:15-19:15

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Millad Ghobishi
Isamu Inoue

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Eivind Bjørås

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:00

BJJ

Alexander Naumov

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

17:00-18:30

Øvede Kickboksning

Frederik Strauss

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

No-Gi +35 år

Isamu Inoue

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 9
Underhook Side Control Escape

Frej Nielsen

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 2
Control from mount. Four basic reactions

Ulver Christensen
Isamu Inoue

18:30-19:30

Kickboxing Fundamentals

Dennis Købke

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

WOD

Martin Prassé

Friday 07 Jun 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 9
Underhook Side Control Escape

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Ulver Christensen

17:00-18:00

BJJ

Chi On Frank Liu

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kickboxing Fundamentals

Bruce Ali

17:00-18:00

MMA - Gnp/Ground Game

Oskar Lang

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

WOD

Morten Møgelberg Nielsen

Saturday 08 Jun 2024


Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Konkurrence holdet BJJ

Adrian Ovidiu Cotoara

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Dennis Købke

Sunday 09 Jun 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Big Boys

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

BJJ Tumlehold 3-4 år

Signe abel Kalmar