Hold

Monday 20 May 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

15:00-16:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Fundamentals

Frederik Petersen

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning

Sherwan Hanid Khalil

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Bruce Ali

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 6
Attacks from side control

Frederik Petersen
Mikołaj Panasik

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

WOD and Coffee

Ronny Christensen

Tuesday 21 May 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

17:00-18:00

Motions boksehold

Laurits Tielbo

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Vincent Ringgaard Christoffersen
Tim Rasmussen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

No-Gi Fundamentals

Kamil Kmiotek

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Frej Nielsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:00

MMA - Stand up

Mack Promanee

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Alexander Naumov

20:00-21:15

Freestyle Wrestling

Hannes Heindl

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede Kickboxing

Joachim Christensen

18:30-19:30

Kickboxing Fundamentals

Joachim Christensen

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 7
How get the pressure of the cross face

Adrian Ovidiu Cotoara

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 10
Open Guard from the top

Ulver Christensen

18:00-19:00

BJJ

Alexander Naumov

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Ronny Christensen

17:00-18:00

Styrketræning til grappling

Andreas Reenberg

Wednesday 22 May 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

BJJ Øvede

Shimon Mochizuki

18:30-19:30

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 7
How get the pressure of the cross face

Ulver Christensen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Vincent Ringgaard Christoffersen

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frederik Petersen

18:00-19:00

Elite MMA allround game

Nikolai Koubti

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning Fundamentals

Sherwan Hanid Khalil

18:00-19:30

Kickboksning

Dennis Købke

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

MMA Fundamentals

Joachim Christensen

17:00-18:00

MMA - All Round

Joachim Christensen

18:30-19:30

Intro BJJ

Intro BJJ Week 6
Attacks from side control

Christian Körner
Millad Ghobishi

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Ronny Christensen

17:00-18:00

WOD

Alberte Scheuer

Thursday 23 May 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

06:30-07:30

Motions boksehold

Laurits Tielbo

18:15-19:15

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

Kids BJJ 5-8 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

17:00-18:00

Kids BJJ 9-12 år

Alexander Naumov
Vincent Ringgaard Christoffersen
Signe abel Kalmar

18:00-19:00

Junior BJJ

Millad Ghobishi
Isamu Inoue

19:00-20:00

No-Gi Fundamentals

Eivind Bjørås

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:15

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi

Ziggy Micheelsen

17:00-18:00

No-Gi Fundamentals

Frej Nielsen

18:00-19:00

BJJ

Alexander Naumov

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Elite MMA kickboxing

Nikolai Koubti

16:00-17:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

17:00-18:30

Øvede Kickboksning

Dennis Købke

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

No-Gi +35 år

Isamu Inoue

16:00-17:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 7
How get the pressure of the cross face

Frej Nielsen

17:00-18:00

Intro BJJ

Intro BJJ Week 10
Open Guard from the top

Oskar Vedsted-Jakobsen
Ulver Christensen

18:30-19:30

Kickboxing Fundamentals

Dennis Købke

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

WOD and Coffee

Ronny Christensen

Friday 24 May 2024


Mat 1 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Elite BJJ

Shimon Mochizuki

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

07:00-08:00

BJJ Fundamentals

Fundamentals Pin Escapes Week 7
How get the pressure of the cross face

Louise Nøhr

09:00-10:15

BJJ

Shimon Mochizuki

16:00-17:00

No-Gi Øvede

Shimon Mochizuki

17:00-18:00

BJJ

Chi On Frank Liu

Mat 3 Kampsport

Tid Hold Instruktører

08:00-09:00

Open Kickboksning Træning

17:00-18:00

Kickboksning Sparring

Bruce Ali

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

Kickboxing Fundamentals

Bruce Ali

17:00-18:00

MMA - Gnp/Ground Game

Sherwan Hanid Khalil

Rig Performance Gym

Tid Hold Instruktører

16:00-17:00

WOD

Ronny Christensen

Saturday 25 May 2024


Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Konkurrence holdet BJJ

Adrian Ovidiu Cotoara

11:00-12:00

Elite MMA Sparring

Nikolai Koubti

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Kickboksning

Bruce Ali

Sunday 26 May 2024


Holdsal Performance Gym

Tid Hold Instruktører

10:00-11:00

Yoga

Vincent Ringgaard Christoffersen

Mat 2 Kampsport

Tid Hold Instruktører

09:00-10:00

Big Boys

10:00-11:00

No-Gi Standup

Igor Magdelinic

Mat 4 Kampsport

Tid Hold Instruktører

11:00-12:00

BJJ Tumlehold 3-4 år

Vincent Ringgaard Christoffersen